O kancelarii

Marka "Kancelaria Prawna Centrum Pomocy Prawnej" istnieje od 01 czerwca 2011 roku, pierwotnie w formie indywidualnej działalności gospodarczej, a obecnie w formie spółki prawa handlowego. Przez ten okres staliśmy się jedną z wiodących firm prawniczych na lokalnym rynku.

Charakteryzuje nas indywidualne podejścia do każdej sprawy i rozwiązanie jej w sposób jak najbardziej korzystny dla klienta. Specjalizujemy się w sprawach cywilnych, między innymi z zakresu dochodzenia odszkodowań, sprawach spadkowych, majątkowych, ubezpieczeniowych, nieruchomości, windykacyjnych, egzekucyjnych i rodzinnych. Reprezentujemy naszych klientów przed wszystkimi sądami.

Prowadzimy również kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Doradzamy w zakresie formy prowadzonej działalności, rejestrujemy spółki prawa handlowego, dokonujemy optymalizacji podatkowych. 

Jeśli interesuje Państwa fachowa i profesjonalna pomoc prawna, kompleksowa obsługa prawna radcy prawnego lub adwokata w Stargardzie, Kancelaria Prawna Centrum Pomocy Prawnej jest trafnym wyborem.

Zapraszamy do biura kancelarii prawnej mieszczącego się w samym centrum Stargardu, przy ul. Czarnieckiego 13/2. Prosimy o wcześniejsze umawianie wizyt z prawnikiem kontaktując się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail.

#kancelaria stargard #radca prawny stargard #adwokat stargard #odszkodowania stargard # prawnik stargard

Aktualności